SADKOM 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Anasayfa / SADKOM 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Bizden Haberler

Kısa adı SADKOM olan Stratejik Araştırma, Düşünce ve Koordinasyon Merkezi’nin kuruluşu bir tanıtım toplantısıyla gerçekleşti.

Türkiye’nin en kapsamlı ve en etkili düşünce kuruluşlarından olma hedefleri ile yola çıkan SADKOM, küresel vizyonla, insanı, inancı ve değerleri önceleyerek başta ülkemiz menfaatleri olmak üzere tüm insanlığa hizmet edecek bir anlayışla organizasyonunu geliştirecek. Toplumun tüm kesimlerinin analiz, raporlama ve stratejilerin oluşumu süreçlerine dahil edilmesi şeklinde bir kurgu ile hareket edecek olan SADKOM Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları ile de çalışmayı planlarının içerisine almış. SADKOM ürettiği stratejilerin uygulanması konusunda da koordinasyon görevlerini üstlenmeyi hedefliyor.

SADKOM Başkanı Raşit Yemişen konuşmasında; nefes alıp verdiğimiz sürece bu yapı büyümeye devam edecek ve mücadelesini ilelebet sürdürecektir. Türkiye’nin fikir fabrikası geçmişte tüm insanlığın umudu oldu, şimdi de bu gücü tekrar harekete geçirmenin vakti geldi. İfadelerini kullandı.

25.01.2020, İstanbul

Hızlı İletişim

En kısa sürede cevap verilecektir.