TÜGEM’den Star, Driliş Ertuğrul, Haber7 ve TÜGVA’ya ödül!

Anasayfa / TÜGEM’den Star, Driliş Ertuğrul, Haber7 ve TÜGVA’ya ödül!
Bizden Haberler

TÜGEM’den Star, Driliş Ertuğrul, Haber7 ve TÜGVA’ya ödül!

Türkiye Gelişim Merkezi TÜGEM Platformu Gelişim Ödülleri Takdim Töreni’nin ikincisini İstanbul Byotell’de gerçekleştirdi.

Önemli isimlerin katılımı ile gerçekleşen tören TÜGEM’in gelişim konusuna verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

İlk olarak; toplumda çevre bilincinin artması için yaptığı haberler, medya grubu olarak kaliteli bir çizgiyi yakalaması, ciddi bir okuyucu kitlesi edinmesi, vakıaları objektif süzmesi ve sunması ve bu şekilde bireylerin ve toplumun gelişimine olumlu katkı sağlaması- sebebi ile “Basında Gelişim ve Çevre Bilincinin Geliştirilmesine Katkı Ödülü” TÜGEM Platformu Başkanı Raşit Yemişen, TÜGEM Platformu Başkan Yardımcısı Hikmet Baydar ve Aktif Çevre ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri tarafından Star Medya A.Ş. Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak’a takdim edildi.

İkinci olarak; Senaristi olduğu ve bizzat yapımcılığını da üstlendiği eserleri ile kültürel gelişime sağladığı olumlu katkılar- nedeni ile  “Kültürel Gelişime Katkı Ödülü” TÜGEM Platformu Başkanı Raşit Yemişen, Başkan Yardımcısı Mustafa Tosun ve Hospitadent tarafından Diriliş Ertuğrul ve Yunus Emre dizilerinin yapımcısı Tekden Film Kurumsal İletişim Müdürü Hüseyin Özçelik’e takdim edildi.

Üçüncü olarak; Bitmeyen bir enerji ile özellikle Gençlerin Gelişimleri süreçlerinde onlara destek olmak, yol olmak ve yoldaş olmak gibi bir düsturla hareket etmesi ve sürekli ve sürdürülebilir bir modelleme ile çalışmalarını aralıksız sürdürmesi nedeni ile “Gelişim Özel Ödülü” TÜGEM Platformu Başkanı Raşit Yemişen, Işıl Mühendislik YK Başkanı Hikmet Köse ve TÜGEM YK Üyesi Faruk Yazar tarafından Türkiye Gençlik Vakfı Başkanı İsmail Emanet’e takdim edildi.

Dördünce olarak; Sosyal medya mecrasında ülkemizin gelişim süreçlerini engelleyici faaliyetlere yerinde ve zamanında verilen tepkiler, sürdürdüğü kaliteli ve başarılı çizgi ve ilkeli, ahlaklı, milli ve manevi değerlerine bağlı bir habercilik anlayışı- nedeni ile “Sosyal Medya’da Gelişim Ödülü” TÜGEM Platformu Başkanı Raşit Yemişen ve Qualles İşletme Danışmanlığı’ndan Serdar Erdoğan ve TÜGEM Platformu Başkan Yardımcısı Mustafa Tosun tarafından haber7.com Haber Müdürü Osman Ateşli’ye takdim edildi.

UTESAV Başkanı İsrafil Kuralay’ın da katılım gösterdiği ödül takdim töreni toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

12.03.2016

DSC_8412  DSC_8394  DSC_8422  IMG-20160312-WA0006  DSC_8429

Hızlı İletişim

En kısa sürede cevap verilecektir.