TÜGEM BİREYSEL VE TOPLUMSAL GELİŞİME ÇARE OLACAK!

Anasayfa / Basında Biz / TÜGEM BİREYSEL VE TOPLUMSAL GELİŞİME ÇARE OLACAK!

Basın Bülteni Başlığı: TÜGEM Bireysel ve Toplumsal Gelişime Çare Olacak!

Web Haberleri

http://www.sondevir.com/kisiselgelisim/198042/turkiye-gelisim-merkezi-is-basinda.html

http://www.ekoayrinti.com/news_detail.php?id=156125

Basın Bülteni

Türkiye Gelişim Merkezi bireysel ve toplumsal gelişime çare olacak!

Bireysel ve toplumsal gelişimi önceleyen bir anlayışla bireylerin, firmaların ve kurumların gelişimlerine katkıda bulunacak, gelişime yönelik ülke ölçeğinde ve küresel ölçekte stratejiler geliştirecek bir merkez olarak Türkiye Gelişim Merkezi kuruluşunu tamamladı ve faaliyetlerine başladı.

Bireylerin guruplar halinde, bireysel stratejik planlarını hazırlayarak takip edecekleri, planları oluştururken ilgili uzmanlardan profesyonel destek alabilecekleri, eğitimlerle ve izleme ve değerlendirme mekanizmaları ile de bu planların destekleneceği, bireysel ve kurumsal gelişimlerin takip edileceği, yönlendirmelerin ve buluşturmaların yapılacağı ve ilkelerle hareket eden bir oluşum Türkiye Gelişim Merkezi.

Onlarca tecrübe sahibi ve akademisyen ile görüşülerek oluşturulmasına karar verilen bu merkezin Yönetim Kurulu etkili, inançlı ve istikrarlı isimlerden oluşuyor. Danışma Kurulu’nu da önemli isimlerden oluşturan merkez ülkemizin ve küresel ölçekte oluşturulan ve uygulanan ancak sorunları da beraberinde getiren tüm uygulamalara da hazırlayacağı raporlar ile neşter vurmayı hedefliyor.

Türkiye Gelişim Merkezi şu anda www.turkiyegelisimmerkezi.com adresinden hizmet veriyor.

4.09.2014

Diğer Yazılar
Hızlı İletişim

En kısa sürede cevap verilecektir.